Hakkımızda | Habbonat ~ Bir tutam Habbonat

  Hoşgeldin, giriş yapmamışsın! Giriş yapmak için giriş menüsünü kullan, hesabın yok mu? O zaman buraya tıkla.

 

 

 

 

 

 

2015 yılında pedroalbert tarafından ''Habbonat.com'' adı altında küçük bir ekiple kurularak Resmi Habbo Fan Sayfası olarak faaliyete geçti. Sitenin kuruluş amacı, Habbo oyuncularını; oyun içerisindeki etkinliklerden, yarışmalardan, duyurulardan ve yeniliklerden haberdar ederek bilgilendirmek. Güvenlikleri konusunda eğitmek ve oyun içerisinde daha bilgili, bilinçli ve aktif kullanıcılar olabilmelerini sağlamaktır.

 

 

  

Muhammet626 (@MuhammetHabbo) | Twitter

 

 

Habbonat, 2017 yılında kurucumuz pedroalbert başta olmak üzere bir çok ekip arkadaşımızın Habbo'ya ara vermek istemesinden dolayı ekip içerisinde alınan bir karar ile kapatılmıştır.

 

 

 

2020 Yılında ise kurucumuz pedroalbert liderliğinde, eski ekip üyelerinin de bulunduğu yeni ve güncel Habbonat ekibi ile tekrar sizlerle bir araya geldik. Sizinle birlikte olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Sizlerin bize olan desteği, sevgisi ve inancı devam ettiği sürece Habbonat.com en iyi şekilde hizmetine devam edecektir.

 

 

 

Resmi Habbo Fan Sayfası olarak aktif olduğumuz dönemde sizlerle birlikte çok güzel aktiviteler gerçekleştirdik. Dönemin en çok sevilen Fan Sayfasıydık ve tekrar öyle olabilmeyi umuyoruz.  Geçmişte bize vermiş olduğunuz sevginizi ve desteğinizi hep bekliyor olacağız.

 

 

Bir Tutam Habbonat

 

 

 

 

 

 

 

 

  Bu sayfaya yorumlar engellenmiş.